Obrazek nagłówka
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

w Podkowie Leśnej

ul. Błońska 46/48

05-807 Podkowa Leśna

+48 (0-22) 729 10 82

ops@ops.podkowalesna.pl

Od czerwca 2017r. działa w Podkowie Leśnej  Klub Seniora „PODKOWA”.

Klub mieści się przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej i zrzesza aktualnie ok. 70 osób- mieszkańców naszego miasta. Na stałe opiekę nad Klubem sprawuje specjalista pracy socjalnej Karolina Błeszyńska. Klubowicze spotykają się w każdy poniedziałek „przy kawie i herbacie” o godzinie 16.00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej przy ul. Lilpopa 18, jeżdżą wspólnie na basen, do kina, teatru, na kabaret, mają spotkania edukacyjne z Policją, zajęcia warsztatowe,  uczestniczą w zajęciach rehabilitacyjnych z fizjoterapeutą  (w każdy poniedziałek od godz. 10.50 do godz.11.50 w CKiIO, ul. Lilpopa 18 – wstęp wolny, zajęcia bezpłatne). Uczestniczą także w spotkaniach z coachem i team coachem, superwizorem coachingu.

W ramach Klubu Seniora organizowane są uroczystości z okazji Dnia Seniora, Andrzejek, Dzielimy się także opłatkiem przy wigilijnym stole.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przystąpieniem do Klubu Seniora „PODKOWA”. Spotkacie tu Państwo miłą i rodzinną atmosferę, każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Informacji w sprawie funkcjonowania Klubu Seniora udziela specjalista pracy socjalnej Karolina Błeszyńska, tel. (22)  720 10 82 lub pod adresem ul. Błońska 46/48 (budynek przychodni medycznej BASIS -wejście od szczytu budynku).