Obrazek nagłówka
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

w Podkowie Leśnej

ul. Błońska 46/48

05-807 Podkowa Leśna

+48 (0-22) 729 10 82

ops@ops.podkowalesna.pl

Szanowni Państwo, od czerwca b. r. działa w naszym mieście Klub Seniora „PODKOWA”. Klub mieści się przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej i zrzesza obecnie 40 osób- mieszkańców naszego miasta. Na stałe opiekę nad Klubem sprawuje specjalista pracy socjalnej Karolina Błeszyńska. Klubowicze spotykają się w każdy poniedziałek „przy kawie i herbacie”, jeżdżą wspólnie na basen, do kina, teatru, na kabaret, mają spotkania edukacyjne z Policją,  uczestniczą w zajęciach rehabilitacyjnych z fizjoterapeutą  (w każdy poniedziałek od godz. 11.00 do godz.12.00 w CKiIO, ul. Świerkowa 1 – wstęp wolny, zajęcia bezpłatne). 20 października odbył się w Klubie Dzień Seniora. Przy fantastycznych dźwiękach Klubowicze spędził miłe i z pewnością niezapomniane chwile.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przystąpieniem do Klubu Seniora „PODKOWA”. Spotkacie tu Państwo miłą i rodzinną atmosferę, każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Bliższych informacji udziela specjalista pracy socjalnej Karolina Błeszyńska, tel. (22)  720 10 82 lub pod adresem ul. Błońska 46/48 (budynek przychodni medycznej BASSIS -wejście od szczytu budynku).